⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Aktualności

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

Aktualności

czwartek, 9 kwietnia 2015 r.

Planete+ odkrywa radość z seksu w nowym autorskim programie

Planete+, autorski kanał tematyczny nc+, wprowadza nową produkcję własną. Od 29 kwietnia, w każdą środę o 23:00 stacja pokaże premierowe odcinki „Szkoły seksu Joanny Keszka”. W programie ekspertka ds. kobiecej seksualności Joanna Keszka odkryje przed widzami świat seksu w taki sposób, w jaki w telewizji nikt jeszcze tego nie robił.

czwartek, 9 kwietnia 2015 r.

Kasa i władza - nowy cykl w Planete+

Tajemnice Goldman Sachs, nowa fala populizmu w Europie, skrajna prawica w Grecji oraz kanadyjskie eldorado w cyklu „Kasa i władza” w Planete+, autorskim kanale nc+. Stacja zaprasza na premiery filmów w kwietniowe środy o 21:00.

środa, 25 marca 2015 r.

Planete+ ujawnia, co kieruje twoim ciałem

Nałogi, hormony, żołądek, sen – ten dość nietypowy zestaw będzie przedmiotem kwietniowego cyklu "Co kieruje Twoim ciałem" w Planete+, autorskim kanale platformy nc+. Premiery w cyklu, który odkrywa niezwykłe właściwości ludzkiego organizmu we wtorki od 7 do 28 kwietnia.

wtorek, 24 marca 2015 r.

Szalone lata 60. W Planete+

Zabójstwo Kennedy’ego, aktywność Martina Luthera Kinga, narodziny telewizji oraz rock'n'rolla – tym żyli Amerykanie w latach 60. Planete+, autorski kanał platformy nc+, pozwoli widzom przeżyć te wydarzenia raz jeszcze dzięki dziesięcioodcinkowej serii opowiadającą o jednej z najbardziej burzliwych dekad w historii Stanów Zjednoczonych. Premiery w czwartki, od 2 kwietnia, o 21:00.

niedziela, 22 marca 2015 r.

Planete+ w poszukiwaniu Hobbita

25 marca cały świat świętuje Dzień Czytania Tolkiena, a kilka dni później Planete+, autorski kanał nc+, pokaże wyjątkową serię zdradzającą tajemnicę powstania Śródziemia, krainy stworzonej przez J.R.R. Tolkiena. „W poszukiwaniu Hobbita” stacja wyemituje premierowo w piątki 3 i 10 kwietnia o 21:00.

wtorek, 27 stycznia 2015 r.

"Bogowie stylu" na antenie Planete+

Kate Moss, Cara Delevingne, Olivier Rousteing, Donatella Versace i Karl Lagerfeld. Najgorętsze nazwiska sezonu. Najbardziej znane twarze. Ikony i wschodzące gwiazdy. Cykl „Bogowie stylu” na antenie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+ to osiem dokumentów poświęconych modzie. Premiery przez cały luty, w piątki i soboty, o 21:00.

wtorek, 13 stycznia 2015 r.

Oliver Stone demaskuje historię Stanów Zjednoczonych

Planete+, autorski kanał platformy nc+, w styczniu zaprasza na dokumentalną serię „Historia Stanów Zjednoczonych według Olivera Stone’a”. Reżyser, trzykrotny zdobywca OSCARA®, w dziesięciu odcinkach przedstawia nieznane aspekty historii swojego ojczystego kraju. Premiery w czwartki, od 15 stycznia, o 21:00.

poniedziałek, 12 stycznia 2015 r.

"Gottland", czyli czeski film premierowo w Planete+

Planete+, autorski kanał platformy nc+, zaprasza w lutym na telewizyjną premierę dokumentu „Gottland” powstałego na podstawie bestsellerowej książki Mariusza Szczygła. Premiery sześciu odcinków w niedziele o 23:00, od 1 lutego. Będzie to telewizyjna premiera produkcji, która na ekrany kin weszła zaledwie 3 miesiące wcześniej.

środa, 7 stycznia 2015 r.

Mistrzowie, legendy, geniusze – styczeń z biografiami w Planete+

Calamity Jane jako legenda Dzikiego Zachodu, tajemnice szachowych arcymistrzyń - sióstr Polgár, prawdziwy doktor Strangelove z filmu Stanleya Kubricka, kłótnie Sartre’a i Camusa oraz droga do sukcesu Charlie’ego Chaplina. W styczniu Planete+, autorski kanał platformy nc+, w paśmie „Biografie” zaprasza na pięć dokumentów przedstawiających życiorysy fascynujących postaci. Premiery w soboty, od 3 do 31 stycznia, o 21:00.

wtorek, 16 grudnia 2014 r.

SPOTKANIA PLANETE+ Z FILMEM GÓRSKIM

W grudniu Planete+, autorski kanał platformy nc+, zaprasza na cykl „Odważne podróże”. W jego ramach stacja pokaże cztery dokumenty z 10. Spotkań z Filmem Górskim w Zakopanem. Każdą emisję poprzedzi przygotowana przez stację relacja z festiwalu. Premiery w niedziele, od 7 do 28 grudnia, o 20:55.