Aktualności

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

Aktualności

czwartek, 24 września 2015 r.

Podróże windą w kosmos i sztuczna kość. Planete+ z nową produkcją własną!

Czterech naukowców i pasjonująca walka na argumenty oraz wynalazki. Planete+, autorski kanał platformy nc+, sprawdza, która dyscyplina badawcza ma największy wpływ na współczesny świat. Już od 6 października stacja zaprasza na swoją nową autorską produkcję „Potyczki naukowców”. Premiery serii we wtorki o 22:00.

poniedziałek, 7 września 2015 r.

Planete+ tylko dla dorosłych

Wielu ich zna, choć nie każdy się do tego przyznaje. Produkcje z ich udziałem rozpalały seksualne żądze milionów ludzi na całym świecie. Planete+, autorski kanał platformy nc+, sprawdza, jakie życie wiodą gwiazdorzy filmów dla dorosłych. Premiera „Dalszych losów porno–gwiazd” w czwartek, 17 września, o 23:00.

czwartek, 27 sierpnia 2015 r.

Nadchodzi era robotów! Planete+ rozmawia o sztucznej inteligencji

Od 1 września widzowie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+, będą mogli oglądać na antenie miniserię dokumentalną „Era robotów”.

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 r.

Planete+ ujawnia tajemnice wojennych reliktów

W Europie wciąż można spotkać wraki maszyn, pozostałości broni i budowli z czasów II wojny światowej.

czwartek, 13 sierpnia 2015 r.

Ile kosztuje Gwiazda Śmierci - historia science fiction w Planete+

Podróże w czasie, wyprawy w kosmos, powstanie sztucznej inteligencji i kosmici. To kwintesencja science fiction. We wrześniu na antenie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+, twórcy i wielbiciele tego gatunku opowiedzą jego historię. „Fantastyczna historia science fiction” premierowo we wrześniu, w każdą niedzielę o 23:00.

czwartek, 6 sierpnia 2015 r.

Planete+ zdobywa najwyższe górskie szczyty

We wrześniu Planete+, autorski kanał platformy nc+, zaprasza na weekend specjalny, podczas którego pokaże dokumenty poświęcone ludziom gór „Kukuczkę” i „Unplugged”. Premiery 5 i 6 września o 22:00. Okazją do emisji jest patronat medialny, który stacja objęła nad 11. Spotkaniami z Filmem Górskim.

poniedziałek, 27 lipca 2015 r.

Rekordowy "Świat z Góry" w Planete+

87 tysięcy widzów zebrał przed ekranami trzeci odcinek programu „Świat z góry 4” wyemitowany w ostatni weekend na antenie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+. Jest to rekordowy wynik staci od początku 2014 roku.

poniedziałek, 13 lipca 2015 r.

Planete+ leci na wakacje tanimi liniami

Nad samą tylko Europą każdego dnia przelatuje około 30 tysięcy samolotów. Wśród nich są także pasażerowie tanich linii lotniczych lecący np. na wakacje. Planete+, autorski kanał platformy nc+, zajrzał za kulisy działalności jednego z najtańszych i najpopularniejszych przewoźników. „Ryanair. Wysoka cena tanich lotów” premierowo już 5 sierpnia o 22:00.

poniedziałek, 29 czerwca 2015 r.

Planete+ pokazuje, jak oszukać mózg

Efekt Stroopa, trójkąt Penrose’a, siatka Hermana - to nie są pojęcia matematyki stosowanej. To nazwy złudzeń optycznych, dzięki którym można oszukać mózg. W lipcu Planete+, autorski kanał platformy nc+, zaprasza widzów do świata iluzji. Premierowe odcinki serii „Twój sprytny mózg” we wtorki, od 7 lipca, o 22:00.

wtorek, 23 czerwca 2015 r.

Starcie tytanów sportu w Planete+

Lewandowski, Ronaldo, Radwańska, Sampras i Bolt. Najlepsi, najszybsi, najsilniejsi – Planete+, autorski kanał platformy nc+, przyjrzy się tytanom sportu. Starcia największych gwiazd będzie można oglądać na antenie stacji od poniedziałku do piątku, od 6 lipca o 16:00.

 

Reklama

Najchętniej oglądane 17 - 23 lutego 2020

so, 29.02 13:00
2
wt, 25.02 21:00
7