Aktualności

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

Aktualności

środa, 18 listopada 2015 r.

Ku Klux Klan a rozwój jazzu. Planete+ na zakrętach historii

Wpływ Ku Klux Klanu na rozwój jazzu. Człowiek na Księżycu sukcesem nazistów. Współpraca mafii z FBI. Są w historii świata momenty co najmniej zaskakujące lub niezrozumiałe. W grudniu na antenie Planete+, autorskiego kanału nc+, będzie można zobaczyć serię „Meandry historii” pokazującą wydarzenia, których nie opisuje się w podręcznikach. Premiery w środy, od 2 grudnia, o 22:00.

wtorek, 3 listopada 2015 r.

Łowca Androidów, Mary Poppins i Biały Królik, czyli Planete+ wkracza do świata fantastyki

Uzależniony od narkotyków schizofrenik, wyświęcony diakon i zgorzkniała panna. To oni powołali do życia kultowych bohaterów: „Łowcy androidów”, „Alicji w Krainie Czarów” i „Mary Poppins”. Planete+, autorski kanał tematyczny platformy nc+, zaprasza na biografie geniuszów pióra. Premiery w soboty, od 14 listopada, o 22:00.

piątek, 23 października 2015 r.

Planete+ wyrusza za miasto w nowej polskiej produkcji

Po lasach i jaskiniach, pieszo i na quadzie, w deszczu oraz słońcu - prawdziwą przygodę na łonie natury pokaże program „Naturalnie Polska”, nowa polska produkcja Planete+, autorskiego kanału nc+. Prowadzący Paweł Paszek-Pietruch zaprezentuje widzom nietypowe sposoby na spędzenie wolnego czasu poza miastem. Premiery serii w niedziele, od 25 października, o 20:30.

poniedziałek, 19 października 2015 r.

Planete+ upamiętnia koniec I Wojny Światowej

W trakcie I wojny światowej zginęło ponad milion żołnierzy innych ras niż biała. Jednak ich ofiara została szybko zmarginalizowana, a z czasem zupełnie zapomniana. Upamiętniając zakończenie wojny, Planete+, autorski kanał platformy nc+, pokaże dokumenty ukazujące jej nieznane aspekty. Premiery w czwartki, od 5 listopada, od 22:00.

środa, 30 września 2015 r.

"Dowiesz się, czego nie wiesz" rusza kampania wizerunkowa Planete+

W czwartek 1 października startuje kampania wizerunkowa Planete+, autorskiego kanału dokumentalnego platformy nc+.

wtorek, 29 września 2015 r.

Planete+ testuje nietypowe gadżety

Spodnie zamieniające się w stół piknikowy, plac zabaw, który sam zabawia dzieci, czy słomka, która odfiltrowuje 99,9% bakterii z wody. Planete+, autorski kanał platformy nc+, wraz z angielskim aktorem Richardem Ayoadem testuje nietypowe wynalazki, które ułatwiają życie. Premiery serii „Gadget man” od poniedziałku do piątku, od 5 października, o 18:30.

czwartek, 24 września 2015 r.

Podróże windą w kosmos i sztuczna kość. Planete+ z nową produkcją własną!

Czterech naukowców i pasjonująca walka na argumenty oraz wynalazki. Planete+, autorski kanał platformy nc+, sprawdza, która dyscyplina badawcza ma największy wpływ na współczesny świat. Już od 6 października stacja zaprasza na swoją nową autorską produkcję „Potyczki naukowców”. Premiery serii we wtorki o 22:00.

poniedziałek, 7 września 2015 r.

Planete+ tylko dla dorosłych

Wielu ich zna, choć nie każdy się do tego przyznaje. Produkcje z ich udziałem rozpalały seksualne żądze milionów ludzi na całym świecie. Planete+, autorski kanał platformy nc+, sprawdza, jakie życie wiodą gwiazdorzy filmów dla dorosłych. Premiera „Dalszych losów porno–gwiazd” w czwartek, 17 września, o 23:00.

czwartek, 27 sierpnia 2015 r.

Nadchodzi era robotów! Planete+ rozmawia o sztucznej inteligencji

Od 1 września widzowie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+, będą mogli oglądać na antenie miniserię dokumentalną „Era robotów”.

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 r.

Planete+ ujawnia tajemnice wojennych reliktów

W Europie wciąż można spotkać wraki maszyn, pozostałości broni i budowli z czasów II wojny światowej.

 

Reklama