Aktualności

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

Aktualności

poniedziałek, 19 października 2015 r.

Planete+ upamiętnia koniec I Wojny Światowej

W trakcie I wojny światowej zginęło ponad milion żołnierzy innych ras niż biała. Jednak ich ofiara została szybko zmarginalizowana, a z czasem zupełnie zapomniana. Upamiętniając zakończenie wojny, Planete+, autorski kanał platformy nc+, pokaże dokumenty ukazujące jej nieznane aspekty. Premiery w czwartki, od 5 listopada, od 22:00.

środa, 30 września 2015 r.

"Dowiesz się, czego nie wiesz" rusza kampania wizerunkowa Planete+

W czwartek 1 października startuje kampania wizerunkowa Planete+, autorskiego kanału dokumentalnego platformy nc+.

wtorek, 29 września 2015 r.

Planete+ testuje nietypowe gadżety

Spodnie zamieniające się w stół piknikowy, plac zabaw, który sam zabawia dzieci, czy słomka, która odfiltrowuje 99,9% bakterii z wody. Planete+, autorski kanał platformy nc+, wraz z angielskim aktorem Richardem Ayoadem testuje nietypowe wynalazki, które ułatwiają życie. Premiery serii „Gadget man” od poniedziałku do piątku, od 5 października, o 18:30.

czwartek, 24 września 2015 r.

Podróże windą w kosmos i sztuczna kość. Planete+ z nową produkcją własną!

Czterech naukowców i pasjonująca walka na argumenty oraz wynalazki. Planete+, autorski kanał platformy nc+, sprawdza, która dyscyplina badawcza ma największy wpływ na współczesny świat. Już od 6 października stacja zaprasza na swoją nową autorską produkcję „Potyczki naukowców”. Premiery serii we wtorki o 22:00.

poniedziałek, 7 września 2015 r.

Planete+ tylko dla dorosłych

Wielu ich zna, choć nie każdy się do tego przyznaje. Produkcje z ich udziałem rozpalały seksualne żądze milionów ludzi na całym świecie. Planete+, autorski kanał platformy nc+, sprawdza, jakie życie wiodą gwiazdorzy filmów dla dorosłych. Premiera „Dalszych losów porno–gwiazd” w czwartek, 17 września, o 23:00.

czwartek, 27 sierpnia 2015 r.

Nadchodzi era robotów! Planete+ rozmawia o sztucznej inteligencji

Od 1 września widzowie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+, będą mogli oglądać na antenie miniserię dokumentalną „Era robotów”.

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 r.

Planete+ ujawnia tajemnice wojennych reliktów

W Europie wciąż można spotkać wraki maszyn, pozostałości broni i budowli z czasów II wojny światowej.

czwartek, 13 sierpnia 2015 r.

Ile kosztuje Gwiazda Śmierci - historia science fiction w Planete+

Podróże w czasie, wyprawy w kosmos, powstanie sztucznej inteligencji i kosmici. To kwintesencja science fiction. We wrześniu na antenie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+, twórcy i wielbiciele tego gatunku opowiedzą jego historię. „Fantastyczna historia science fiction” premierowo we wrześniu, w każdą niedzielę o 23:00.

czwartek, 6 sierpnia 2015 r.

Planete+ zdobywa najwyższe górskie szczyty

We wrześniu Planete+, autorski kanał platformy nc+, zaprasza na weekend specjalny, podczas którego pokaże dokumenty poświęcone ludziom gór „Kukuczkę” i „Unplugged”. Premiery 5 i 6 września o 22:00. Okazją do emisji jest patronat medialny, który stacja objęła nad 11. Spotkaniami z Filmem Górskim.

poniedziałek, 27 lipca 2015 r.

Rekordowy "Świat z Góry" w Planete+

87 tysięcy widzów zebrał przed ekranami trzeci odcinek programu „Świat z góry 4” wyemitowany w ostatni weekend na antenie Planete+, autorskiego kanału platformy nc+. Jest to rekordowy wynik staci od początku 2014 roku.

 

Reklama

Najchętniej oglądane 11 - 17 marca 2019

wt, 19.03 19:00
3
wt, 19.03 17:00
6