Aktualności

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

Aktualności

piątek, 27 maja 2016 r.

Paralotnie - najbardziej zjawiskowe ujęcia świata oczami pilotów

Film pokazuje zasadę działania paralotni, jej budowę i rodzaje skrzydeł. Przedstawia piękno sportu motoparalotniowego i paralotniowego. Promuje paralotniarstwo silnikowe, jako najtańszą formę latania, najbardziej dostępną dla przeciętnego zjadacza chleba.

piątek, 22 kwietnia 2016 r.

Lifetramp - życie na próbę, nowa produkcja Planete+

Odejść na jeden dzień od biurka w banku i stać się kowalem lub zamienić na chwilę monotonną pracę informatyka na pełen ryzyka zawód pilota akrobacyjnego. Każdy ma takie marzenia, a Planete+ postanowiło je spełnić w swojej najnowszej produkcji własnej „Lifetramp – życie na próbę”. Premierowo odcinki będzie można obejrzeć od 24 kwietnia, w każdą niedzielę o 12:30.

środa, 9 marca 2016 r.

Nowa odsłona strony Planete+

W 2016 roku kanał dokumentalny Planete+ obchodzi 20. urodziny. Pierwszym krokiem w kierunku obchodów jest nowa odsłona strony internetowej stacji. Witryna ma dynamiczny i nowoczesny design oraz wiele użytecznych funkcji, które docenią miłośnicy dobrego dokumentu.

wtorek, 1 marca 2016 r.

VetAway, czyli weterynaryjna przygoda!

Kasia Kołodziejczyk, studentka 4. roku Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie wyrusza na weterynaryjną przygodę do Republiki Południowej Afryki. Patronat nad wyprawą objął kanał Planete+.

środa, 16 grudnia 2015 r.

Boeing, Steinway, Heinz, Astor, Strauss w Planete+, czyli kiedy imigranci stają się miliarderami

Wyruszyli do Stanów Zjednoczonych w nadziei na lepszą przyszłość. A udało im się zmienić oblicze świata. Pięciu niemieckich imigrantów, którzy osiągnęli spektakularny sukces. W styczniu na antenie Planete+, autorskiego kanału nc+, będzie można zobaczyć serię „Jak imigranci zostali miliarderami”, opowiadającą historię niezwykłych wizjonerów. Premiery w soboty, od 2 stycznia, o 22:00.

sobota, 5 grudnia 2015 r.

Piękna i bestie, czyli ikony kina w Planete+

Ich dwóch i ona jedna. Piękni, seksowni i utalentowani: Jayne Mansfield, Marlon Brando i Marcello Mastroianni. W grudniu Planete+ pokaże biografie wielkich gwiazd szklanego ekranu. Premiery w soboty, od 12 grudnia, o 22:00.

wtorek, 1 grudnia 2015 r.

Domo+, Kuchnia+ i Planete+ w Vectrze. Rodzina kanałów nc+ w komplecie.

Kuchnia+, Domo+ i Planete+ od 9 grudnia wracają do oferty operatora kablowego Vectra. Tym samym abonenci tej sieci będą mieli dostęp do wszystkich kanałów tematycznych z rodziny nc+.

środa, 18 listopada 2015 r.

Ku Klux Klan a rozwój jazzu. Planete+ na zakrętach historii

Wpływ Ku Klux Klanu na rozwój jazzu. Człowiek na Księżycu sukcesem nazistów. Współpraca mafii z FBI. Są w historii świata momenty co najmniej zaskakujące lub niezrozumiałe. W grudniu na antenie Planete+, autorskiego kanału nc+, będzie można zobaczyć serię „Meandry historii” pokazującą wydarzenia, których nie opisuje się w podręcznikach. Premiery w środy, od 2 grudnia, o 22:00.

wtorek, 3 listopada 2015 r.

Łowca Androidów, Mary Poppins i Biały Królik, czyli Planete+ wkracza do świata fantastyki

Uzależniony od narkotyków schizofrenik, wyświęcony diakon i zgorzkniała panna. To oni powołali do życia kultowych bohaterów: „Łowcy androidów”, „Alicji w Krainie Czarów” i „Mary Poppins”. Planete+, autorski kanał tematyczny platformy nc+, zaprasza na biografie geniuszów pióra. Premiery w soboty, od 14 listopada, o 22:00.

piątek, 23 października 2015 r.

Planete+ wyrusza za miasto w nowej polskiej produkcji

Po lasach i jaskiniach, pieszo i na quadzie, w deszczu oraz słońcu - prawdziwą przygodę na łonie natury pokaże program „Naturalnie Polska”, nowa polska produkcja Planete+, autorskiego kanału nc+. Prowadzący Paweł Paszek-Pietruch zaprezentuje widzom nietypowe sposoby na spędzenie wolnego czasu poza miastem. Premiery serii w niedziele, od 25 października, o 20:30.

 

Reklama

Najchętniej oglądane 11 - 17 marca 2019

wt, 19.03 19:00
3
wt, 19.03 17:00
6