⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Filmy podobne

niedziela, 11.10 18:30
-
-

Galeria

  • Z przylądka na przylądek
  • Z przylądka na przylądek
  • Z przylądka na przylądek
  • Z przylądka na przylądek

 

Z przylądka na przylądek

Cape To Cape

film dokumentalny, Francja, 2009, 92 min.

Od wybrzeży Norwegii po pustynię w Namibii - w trakcie niebywałej wyprawy zespół kierowców Renault pokonał trzydzieści tysięcy kilometrów. Film "Od przylądka do przylądka" pozwala prześledzić przebieg gigantycznego projektu Renault Trucks.

W ciągu 120 dni ekipa ciężarówek i półciężarówek Renault przemierzyła ziemski glob z północy na południe. Podróż miała swój początek wśród lodów północy, zakończyła się zaś wśród piasków południowej Afryki. Jej uczestnicy pokonali wszystkie strefy klimatyczne i niezliczone granice państwowe, odwiedzając legendarne miasta i fascynujące swym pięknem obszary dzikiej przyrody.

Teraz za sprawą dokumentu "Od przylądka do przylądka" możliwe jest przyjrzenie się z bliska kulisom tego śmiałego przedsięwzięcia. Oto film nie tylko dla fanów motoryzacji, ale wszystkich ciekawych otaczającego ich świata.

Najbliższe emisje

Reklama