⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Filmy podobne

niedziela, 20.09 20:00
poniedziałek, 21.09 23:00
środa, 30.09 01:00
-
-

Szok Dok

Witaj w piekle 2

Witaj w piekle 2 Witaj w piekle 2 Witaj w piekle 2 Sebastian Perez Pezzani, Cyril Thomas, Grégory Roudier, Gaël Mocaër Francja 2017 Sebastian Perez Pezzani, dziennikarz, podróżnik i poszukiwacz ekstremalnych wyzwań, już po raz drugi udaje się w podróż do najbardziej nieprzyjaznych do życia miejsc na Ziemi.

The Chameleon 2

reżyser: Sebastian Perez Pezzani, Cyril Thomas, Grégory Roudier, Gaël Mocaër

seria dokumentalna, Francja, 2017, 4x52 min.

Sebastian Perez Pezzani, dziennikarz, podróżnik i poszukiwacz ekstremalnych wyzwań, już po raz drugi udaje się w podróż do najbardziej nieprzyjaznych do życia miejsc na Ziemi.

Dokumentalna podróż po najbardziej niebezpiecznych zakątkach naszego globu. Charyzmatyczny prowadzący wprowadza widzów Planete+ w świat ekstremalnych przeżyć i niecodziennych technik przetrwania. Nieustraszony reporter wtapia się w zamieszkujące te miejsca społeczności, by pokazać, że ludzie mogą żyć naprawdę wszędzie i wszędzie potrafią sobie radzić. W 2 sezonie serii Sebastian wybierze się m.in. do Indonezji na wulkan Kawah Ijen, gdzie w ciężkich warunkach i niewyobrażalnym upale wydobywana jest siarka. Trafi także do Mozambiku, aby na własne oczy zobaczyć jak wielkim problemem jest handel kością słoniową.

Najbliższe emisje

Reklama