⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

 

W okowach marzeń

Alles wat we wilden

reżyser: Sarah Mathilde Domogala

film dokumentalny, Dania, 2010, 49 min.

"Jeśli coś robisz, musisz być w tym naprawdę dobry. Jeśli nie jesteś, musisz znaleźć coś, w czym będziesz lepszy od innych" - oto credo współczesnej młodzieży zorientowanej na sukces.

W XXI wieku możliwości są nieograniczone. Każdy może być gwiazdą, milionerem, podróżować po całym świecie, a nawet w kosmos. Marzenia i możliwości młodych ludzi są duże, dzikie i nieograniczone. Tylko dlaczego niektórym się nie udaje?

"W okowach marzeń" to film o młodych, kreatywnych, ambitnych ludziach z dużych miast. Są reżyserami, artystami, projektantami mody, ilustratorami. Wszyscy pięknie wyglądają, mają najmodniejsze ubrania, ukończyli prestiżowe uczelnie i właśnie zaczynają wspinać się po ścieżkach kariery. Twórcy filmu pokazują rysy na tym perfekcyjnym obrazku oraz jaką cenę trzeba zapłacić, by mieć więcej niż mają inni.

Najbliższe emisje

Reklama