⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Galeria

  • W niewoli zwierząt
  • W niewoli zwierząt
  • W niewoli zwierząt

 

W niewoli zwierząt

Confessions: Animal Hoarding

serial dokumentalny, USA, 2010, 8x43 min.

Pogotowie weterynaryjne wkracza do kolejnego domu. Wewnątrz roi się od psów i kotów egzystujących w fatalnych warunkach pośród smrodu i fekaliów... Tak wyglądają interwencje w domach ludzi, dla których przygarnianie zwierząt stało się prawdziwą obsesją.

Intencje mają dobre - chcą pomagać czworonogom i przebywać wśród nich. Bohaterowie tego serialu nie są jednak zwyczajnymi miłośnikami zwierząt. Sprowadzając pod swój dach dziesiątki psów lub kotów, zamieniają życie swoje oraz swoich najbliższych w obłęd. Przy okazji ryzykują też wybuchem małej epidemii, narażając przy tym czworonożnych podopiecznych na śmiertelne niebezpieczeństwo. A gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, pochłonięci swą obsesją "hodowcy" nie potrafią nawet spojrzeć prawdzie w oczy...

"W niewoli zwierząt" to szokujący serial dokumentalny o tym, co dzieje się, gdy niewinna pasja zamienia się w niebezpieczną manię.

Film z cyklu: NASZA PLANETA

Najbliższe emisje

Reklama