⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Galeria

  • W LUSTRZE ŚWIATA

 

W LUSTRZE ŚWIATA

World In The Mirror

film dokumentalny, Francja, 2007, 28 min.

Tuż obok nas pulsuje życiem świat zwierząt - nadzwyczajny w swej złożoności i dynamice. W lustrze ich świata odbijają się zdumiewające tajemnice stworzenia.

Parki narodowe i rezerwaty Kostaryki, pustynne rubieże Mali, zapierający dech w piersiach krajobraz Nowej Zelandii, siedliska słoni azjatyckich w Tajlandii. Wszystkie te miejsca odwiedzili twórcy serialu "W lustrze świata", starając się poznać sekrety królestwa zwierząt. W rezultacie powstał intrygujący cykl dokumentalny, ukazujący relacje zachodzące wewnątrz zwierzęcych społeczności, w których - niczym w lustrze - znajdują odbicie podobne związki międzyludzkie. "W lustrze świata" stwarza unikalną możliwość podglądania najbardziej niezwykłych stworzeń naszego globu w trakcie podróży dookoła świata, wiodącej ścieżkami na lądzie, wodzie i w powietrzu.

Najbliższe emisje

Reklama