⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Filmy podobne

niedziela, 27.09 00:00
środa, 30.09 22:55
-
-

Galeria

  • Seks i miłość 3.0
  • Seks i miłość 3.0
  • Seks i miłość 3.0

Nie tylko seks

Seks i miłość 3.0

Sex and Love 3.0.

film dokumentalny, Niemcy, 2018, 52 min.

Co oznacza miłość i partnerstwo w epoce cyfrowej, kiedy całe branże pracują nad tym, aby zbliżać ludzi i poprawiać relacje? Co przyniesie przyszłość? Czy roboty seksualne staną się lepszymi partnerami?

Cyfrowa rewolucja zmieniła rozumienie pragnienia i miłości. Miłość jest projektem, w którym każdy stara się osiągnąć to, co najlepsze dla siebie, a erotyzm stał się placem zabaw dla dorosłych. Rynek pornografii, erotycznych gadżetów, tabletek na potencję i literatury erotycznej przeżywa istny boom. Technologie obiecują zupełnie nowe wrażenia seksualne, a ludzie doświadczają erotyzmu w zupełnie nowy sposób. Jednocześnie jednak coraz trudniej jest znaleźć partnera na dłużej. Chociaż większość ludzi nadal wierzy w prawdziwą miłość, nowe związki trwają średnio mniej niż trzy lata. Czy roboty seksualne będą w przyszłości lepszymi partnerami? Socjolodzy, naukowcy i terapeuci, podejmą próbę odpowiedzi na pytania: jak rozwój technologiczny wpłynie na nasze społeczeństwo i co oznacza dla przyszłości miłości, seksu i partnerstwa?

Najbliższe emisje

środa, 23 września 22:55

sobota, 26 września 23:00

Reklama