⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

 

SAMOTNA PLANETA. BRAZYLIA

reżyser: Michael Cumming

serial dokumentalny, Wlk. Brytania, 1994, 47 min.

Zaproszenie do podróży dookoła świata wraz z PLANETE i bohaterami tej fascynującej, 39-cio odcinkowej serii. Będziemy uczestniczyć w niesamowitych przygodach, wyruszymy w najodleglejsze zakątki naszego globu, zwiedzimy Wietnam, Alaskę, Gwatemalę, Australię...

Ian Wright udaje się tym razem w podróż do Brazylii. Czy można wyobrazić sobie inaczej początek wizyty w tym wspaniałym kraju inaczej niż w kawiarni, nad filiżanką aromatycznej kawy? Wraz z podróżnikiem uczestniczymy w tradycyjnej uroczystości wykorzystującej afrykańską sztukę, będącą połączeniem tańca i akrobacji. Wewnątrz kraju Ian odkrywa tajemnice jednej z najstarszych ceremonii religijnych. Następnie bierze udział w tradycyjnych zaślubinach. Zaskakujące widoki, odmienny styl życia... Ian Wright nie ukrywa swojej fascynacji tym niezwykłym krajem.

Najbliższe emisje

Reklama