⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Filmy podobne

czwartek, 24.09 11:00
czwartek, 24.09 12:00
czwartek, 24.09 12:20
czwartek, 24.09 16:00
czwartek, 24.09 18:00
-
-

Serie

Dronem nad nieznaną Anglią

Hidden Britain by Drone

seria dokumentalna, Wielka Brytania, 2018, 7x52 min.

Sir Tony Robinson, brytyjski entuzjasta historii i znany podróżnik, zwiedził Wielką Brytanię wzdłuż i wszerz. Jedyne miejsca, których nie mógł zobaczyć, to te ukryte za znakami zakazu wstępu. Sir Tony postanowił to zmienić i w serii "Dronem nad nieznaną Anglią" zwiedza sekretne miejsca z pomocą swoich dronów.

Wielka Brytania może terytorialnie być niewielka, ale gdziekolwiek się nie obrócisz, widoczne są zakazy wstępu, ukrywające sekrety za swoimi wysokimi murami i ciężkimi bramami. Dostęp do nich jest zamknięty, a przynajmniej taki był do teraz. Sir Tony Robinson łamie zakazy i przy wykorzystaniu najnowszych technologii filmowania z powietrza otwiera przed nami najbardziej skryte zakamarki Wielkiej Brytanii. Prywatne rezydencje, obiekty wojskowe, zamknięte wykopaliska oraz ruiny to nie wszystko, co udało mu się nagrać. Obejrzyj i dowiedz się sam, jakie miejsca są skrywane przed wzrokiem ciekawskich przechodniów.

Najbliższe emisje

Reklama