⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Galeria

  • ADVENTURE TROPHY 2006
  • ADVENTURE TROPHY 2006
  • ADVENTURE TROPHY 2006
  • ADVENTURE TROPHY 2006
  • ADVENTURE TROPHY 2006

 

ADVENTURE TROPHY 2006

film dokumentalny, Polska, 2006, 31 min.

Adventure Racing - rajdy ekstremalne - to dynamicznie rozwijająca się na świecie dyscyplina sportu, łącząca m.in. kolarstwo górskie, kajakarstwo, orientację w terenie, eksplorację jaskiń, rolki, narciarstwo biegowe i wspinaczkę.

Film jest relacją z drugiej edycji rajdu ekstremalnego zorganizowanego na terenie Tatr, Podhala, Beskidu Sądeckiego i Gorców. Zawodnicy podzieleni na czteroosobowe zespoły, musieli pokonać bardzo trudną i wymagającą trasę o długości ponad 320 km, w formule non stop. Każda z drużyn sama decydowała o tym, ile czasu poświęci na odpoczynek i sen, a ile na walkę ze złymi warunkami atmosferycznymi i zmęczeniem. Pokonanie trasy rajdu jest wyzwaniem, któremu można podołać tylko dzięki dynamice i zgodnej pracy zespołu. Dokument jest relacją z trzydniowych zmagań zawodników, którzy nadali zawodom Adventure Trophy w Zakopanem rangę Mistrzostw Polski w dowód uznania dla ich wysokiego poziomu oraz wzorowej organizacji.

Najbliższe emisje

Reklama