⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Aktualności

 

piątek, 23 października 2015 r.

Planete+ wyrusza za miasto w nowej polskiej produkcji

Po lasach i jaskiniach, pieszo i na quadzie, w deszczu oraz słońcu - prawdziwą przygodę na łonie natury pokaże program „Naturalnie Polska”, nowa polska produkcja Planete+, autorskiego kanału nc+. Prowadzący Paweł Paszek-Pietruch zaprezentuje widzom nietypowe sposoby na spędzenie wolnego czasu poza miastem. Premiery serii w niedziele, od 25 października, o 20:30.

Naturalnie Polska Naturalnie Polska

Nowa autorska seria Planete+ „Naturalnie Polska” to program podróżniczo–przygodowy. W każdym odcinku prowadzący Paweł Paszek-Pietruch zbacza z utartych, turystycznych szlaków i rusza na wyprawę w poszukiwaniu nowych wrażeń. W każdym odcinku podczas dwudniowej wyprawy zdany jest tylko na siebie. Musi przetrwać w trudnych warunkach i osiągnąć wyznaczony na początku drogi cel, którym są najpiękniejsze i jedne z najbardziej niedostępnych rejonów Polski. Dla Pawła najważniejsza jest przygoda. Czasem sytuacja zmusza go do użycia umiejętności surwiwalowych: musi zbudować schronienie w lesie, przygotować posiłek, czy rozpalić ognisko. Zdjęcia do programu powstawały między innymi w Bieszczadach, Tatrach i na Mazurach.

- Ten program jest dla ludzi, którzy szukają nietypowych sposobów na spędzenie wolnego czasu z dala od miasta. Dla ludzi, którzy w weekendy chętnie zmieniliby się w trapera oraz miłośnika przyrody. Nowa produkcja Planete+ pokazuje, jak poradzić sobie w leśnych odstępach czy na górskich szlakach, jak czerpać przyjemność z obcowania z naturą i stawić czoło rozmaitym wyzwaniom - mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów lifestyle’owych i dokumentalnych nc+.

Prowadzący program „Naturalnie Polska” Paweł Paszek-Pietruch z zawodu jest kucharzem, od wielu lat związany z branżą marketingową, z zamiłowania jest podróżnikiem. Ukończył Instytut Sztuki Kulinarnej we Włoszech, prowadzi warsztaty i wydarzenia kulinarne oraz zajmuje się fotografią kulinarną.

Serię „Naturalnie Polska” na zlecenie Planete+ wyprodukowała firma TV Working Studio. W ramach serii powstało dziesięć półgodzinnych odcinków.

PREMIERY „NATURALNIE POLSKA” W NIEDZIELE, OD 25 PAŹDZIERNIKA, O 20:30.

 

Reklama

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

poniedziałek, 13 kwietnia 2020 r.

Dzień Ziemi 2020 w Planete+

W roku 2020, podczas globalnej pandemii koronawirusa Światowy Dzień Ziemi, który świętuje właśnie swoje 50-lecie, nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego też Planete+ zabiera widzów w pełną emocji podróż po naszej pięknej, choć trochę zaniedbanej, planecie. Oto jakie programy i filmy zobaczymy.

piątek, 22 listopada 2019 r.

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej – KAMERA DAWIDA odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas gali zostaną przyznane Kamery Dawida oraz obędzie się warszawska premiera polsko-amerykańskiego filmu „MAM NA IMIĘ SARA” w reż. Stevena Oritta.

środa, 20 listopada 2019 r.

Kino Helios partnerem 17. WJFF

W 2019 roku Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA nawiązał partnerstwo ze znaną ze współpracy największymi polskimi festiwalami filmowymi siecią kin HELIOS.

środa, 13 listopada 2019 r.

Zbliża się 17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbędzie się w dniach 18-24 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, JCC Warszawa, Kinie Helios, Centrum Kultury Jidysz, Kinie Czary oraz w Mindspace Warszawa. Poza Warszawą projekcje festiwalowe będą odbywały się w Krakowie (Żydowskie Muzeum Galicja, JCC Kraków) oraz w Łodzi (Centrum Dialogu im. Marka Edelmana).