⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Aktualności

 

wtorek, 29 września 2015 r.

Planete+ testuje nietypowe gadżety

Spodnie zamieniające się w stół piknikowy, plac zabaw, który sam zabawia dzieci, czy słomka, która odfiltrowuje 99,9% bakterii z wody. Planete+, autorski kanał platformy nc+, wraz z angielskim aktorem Richardem Ayoadem testuje nietypowe wynalazki, które ułatwiają życie. Premiery serii „Gadget man” od poniedziałku do piątku, od 5 października, o 18:30.

Gadget Man

Poranne wstawanie to zmora większości ludzi. Richard Ayoade ma na to radę. Po pierwsze lustro pozwalające przymierzać ubrania bez ich zakładania. Po drugie aplikacja pozwalająca zdalnie włączyć bojler i ustawić temperaturę wody pod prysznicem. Po trzecie „Tubie”, czyli urządzenie, które samo suszy i prasuje. Jednak dla Richarda to za mało. Chciałby zbudować maszynę, która go obudzi, ubierze i nakarmi, gdy on będzie jeszcze dryfować na krawędzi świadomości jawy i snu. O tym właśnie jest seria „Gadget man”. Prowadzący przemierza świat nowych technologii, aby testować i projektować gadżety ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Każdy odcinek serii poświęcony jest innej dziedzinie życia: pracy, robieniu zakupów, jedzeniu, majsterkowaniu, dbaniu o zdrowie, opiece nad dziećmi i rozrywce. Dzięki temu programowi można nabawić się nieodpartej chęci posiadania sztucznego słońca, robota asystującego przy robieniu zakupów spożywczych lub piżamki dla dziecka, która sama opowie mu bajkę do snu.

W każdym odcinku „Gadget mana” Richard Ayoade testuje kilka gadżetów, a także, wraz ze swoją drużyną, projektuje i buduje nowe wynalazki. W sprawdzaniu przydatności najdziwniejszych nowinek technologicznych Richardowi pomagają zaproszeni goście, między innymi: znany z serialu „Odcinki” Stephen Mangan, brytyjski podróżnik Benedict Allen, szef kuchni Galton Blackiston, komik Sanjeev Bhaskar i dziennikarka Sara Cox.

PREMIERY SERII „GADGET MAN”
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU , OD 5 do 28 PAŹDZIERNIKA, O 18:30.

 

Reklama

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

poniedziałek, 13 kwietnia 2020 r.

Dzień Ziemi 2020 w Planete+

W roku 2020, podczas globalnej pandemii koronawirusa Światowy Dzień Ziemi, który świętuje właśnie swoje 50-lecie, nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego też Planete+ zabiera widzów w pełną emocji podróż po naszej pięknej, choć trochę zaniedbanej, planecie. Oto jakie programy i filmy zobaczymy.

piątek, 22 listopada 2019 r.

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej – KAMERA DAWIDA odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas gali zostaną przyznane Kamery Dawida oraz obędzie się warszawska premiera polsko-amerykańskiego filmu „MAM NA IMIĘ SARA” w reż. Stevena Oritta.

środa, 20 listopada 2019 r.

Kino Helios partnerem 17. WJFF

W 2019 roku Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA nawiązał partnerstwo ze znaną ze współpracy największymi polskimi festiwalami filmowymi siecią kin HELIOS.

środa, 13 listopada 2019 r.

Zbliża się 17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbędzie się w dniach 18-24 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, JCC Warszawa, Kinie Helios, Centrum Kultury Jidysz, Kinie Czary oraz w Mindspace Warszawa. Poza Warszawą projekcje festiwalowe będą odbywały się w Krakowie (Żydowskie Muzeum Galicja, JCC Kraków) oraz w Łodzi (Centrum Dialogu im. Marka Edelmana).