⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Aktualności

 

czwartek, 16 czerwca 2016 r.

Niesamowite wakacje z "Naturalnie Polska 2"

Kompleks Riese, opuszczona wioska proroka, wygasły wulkan i podziemne miasto. W te i wiele innych miejsc zaprowadzi widzów Łukasz Tulej w drugim sezonie autorskiej produkcji Planete+ „Naturalnie Polska”. Premiera już w najbliższą niedzielę o 12:30.


Naturalnie Polska 2

Wyprawa w Polskę to nie tylko Mazury i Tatry. Nad Wisłą znajdują się również miejsca, do których trafiają tylko najwytrwalsi i najbardziej ciekawi świata. Taką właśnie osobą jest Łukasz Tulej – nowy prowadzący program „Naturalnie Polska 2”.

Jako podróżnik, płetwonurek, przyrodnik, a także instruktor survivalu, samoobrony i sportów walki Łukasz zdobywał doświadczenie w zakresie technik przetrwania. Teraz podzieli się swoją wiedzą z widzami Planete+.


Naturalnie Polska 2

W każdym odcinku prowadzący zaprezentuje publiczności nieszablonowy obraz wybranego regionu Polski oraz przedstawi szereg przydatnych wskazówek dotyczących radzenia sobie w trudnych warunkach. Kamera będzie mu towarzyszyć m.in. podczas zwiedzania tajnej podziemnej bazy wojsk Układu Warszawskiego, zalanych korytarzy w podziemnym mieście Osówka, kompleksu Riese (największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec), czy wymarłego lasu na szczycie najwyższej góry pasma Gór Sowich.

Fani programu „Naturalnie Polska 2” dowiedzą się również, jak przygotować jajecznicę ze znalezioną w lesie gwiazdnicą, jak stworzyć przeciwdeszczowe zadaszenie „Tarp”, które pozwala na spokojny sen w polowych warunkach, czy też jak strzelać z łuku.

Seria dokumentalna będzie składać się z dziesięciu 25-minutowych odcinków. Za ich produkcję odpowiada Tv working studio na zlecenie Planete+.

 

Reklama

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

poniedziałek, 13 kwietnia 2020 r.

Dzień Ziemi 2020 w Planete+

W roku 2020, podczas globalnej pandemii koronawirusa Światowy Dzień Ziemi, który świętuje właśnie swoje 50-lecie, nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego też Planete+ zabiera widzów w pełną emocji podróż po naszej pięknej, choć trochę zaniedbanej, planecie. Oto jakie programy i filmy zobaczymy.

piątek, 22 listopada 2019 r.

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej – KAMERA DAWIDA odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas gali zostaną przyznane Kamery Dawida oraz obędzie się warszawska premiera polsko-amerykańskiego filmu „MAM NA IMIĘ SARA” w reż. Stevena Oritta.

środa, 20 listopada 2019 r.

Kino Helios partnerem 17. WJFF

W 2019 roku Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA nawiązał partnerstwo ze znaną ze współpracy największymi polskimi festiwalami filmowymi siecią kin HELIOS.

środa, 13 listopada 2019 r.

Zbliża się 17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbędzie się w dniach 18-24 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, JCC Warszawa, Kinie Helios, Centrum Kultury Jidysz, Kinie Czary oraz w Mindspace Warszawa. Poza Warszawą projekcje festiwalowe będą odbywały się w Krakowie (Żydowskie Muzeum Galicja, JCC Kraków) oraz w Łodzi (Centrum Dialogu im. Marka Edelmana).