⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Aktualności

 

piątek, 22 kwietnia 2016 r.

Lifetramp - życie na próbę, nowa produkcja Planete+

Odejść na jeden dzień od biurka w banku i stać się kowalem lub zamienić na chwilę monotonną pracę informatyka na pełen ryzyka zawód pilota akrobacyjnego. Każdy ma takie marzenia, a Planete+ postanowiło je spełnić w swojej najnowszej produkcji własnej „Lifetramp – życie na próbę”. Premierowo odcinki będzie można obejrzeć od 24 kwietnia, w każdą niedzielę o 12:30.


Lifetramp

Stacja zaprosiła do swojego nowego autorskiego programu osiem osób, z których każda na jeden dzień zmieni profesję. Widzowie wraz z bohaterami będą mogli przeżywać nietypowe zawodowe roszady. Wśród osób, które będzie można podejrzeć jest m.in. Mariusz pracujący na co dzień w sklepie z grami komputerowymi. Lubi swoją pracę, ale ma naturę eksperymentatora i kocha piwo. Dlatego też postanowił zdobyć wiedzę z pierwszej ręki i zweryfikować swoje wyobrażenie o posiadaniu własnej marki piwa, a może nawet browaru, spędzając dzień w towarzystwie Marcina w browarze Wąsosz.


Lifetramp

Innym, jak Konradowi, w życiu towarzyszy jedno marzenie: w jego wypadku jest to publiczny występ jako DJ. Z kolei Adrian, administrator systemów IT, ugrzązł w międzynarodowej korporacji, z której pragnie uciec w przestworza jako pilot akrobacyjny. Są też tacy, którzy szukają spokoju i harmonii. Magda, tłumaczka konferencyjna, od lat ćwiczy jogę. Jednak pewnego dnia uświadomiła sobie, że joga w jej życiu to nie tylko hobby. Nadszedł więc czas, kiedy stanęła na macie w szkole Elizy – nie tylko jako uczestnik zajęć, ale jako potencjalny nauczyciel. Natomiast Arkadiusz porzuci bankowe formularze i wyliczenia na rzecz nauki kowalstwa. 

Reklama

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

poniedziałek, 13 kwietnia 2020 r.

Dzień Ziemi 2020 w Planete+

W roku 2020, podczas globalnej pandemii koronawirusa Światowy Dzień Ziemi, który świętuje właśnie swoje 50-lecie, nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego też Planete+ zabiera widzów w pełną emocji podróż po naszej pięknej, choć trochę zaniedbanej, planecie. Oto jakie programy i filmy zobaczymy.

piątek, 22 listopada 2019 r.

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej – KAMERA DAWIDA odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas gali zostaną przyznane Kamery Dawida oraz obędzie się warszawska premiera polsko-amerykańskiego filmu „MAM NA IMIĘ SARA” w reż. Stevena Oritta.

środa, 20 listopada 2019 r.

Kino Helios partnerem 17. WJFF

W 2019 roku Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA nawiązał partnerstwo ze znaną ze współpracy największymi polskimi festiwalami filmowymi siecią kin HELIOS.

środa, 13 listopada 2019 r.

Zbliża się 17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbędzie się w dniach 18-24 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, JCC Warszawa, Kinie Helios, Centrum Kultury Jidysz, Kinie Czary oraz w Mindspace Warszawa. Poza Warszawą projekcje festiwalowe będą odbywały się w Krakowie (Żydowskie Muzeum Galicja, JCC Kraków) oraz w Łodzi (Centrum Dialogu im. Marka Edelmana).