Aktualności

 

piątek, 1 lipca 2016 r.

Lato w Koperniku - Sztuka przetrwania

Z przyjemnością informujemy, że Planete+ będzie głównym partnerem Lata w Centrum Nauki Kopernik. Motywem przewodnim w tym roku jest "Sztuka przetrwania". Akcja startuje 1 lipca i potrwa do końca sierpnia.


Planete+ w CNK

To doskonała okazja aby spędzić miło czas i odkryć w sobie naukową pasję. Będzie można zobaczyć najprawdziwsze pioruny, wcielić się w rozbitka na bezludnej wyspie, podążać tropami zwierząt i eksperymentować. Polecamy również piątkowe kino letnie, a także weekendowe warsztaty plenerowe.

A już w ten weekend na wszystkich uczestników czeka wyjątkowa okazja, żeby spotkać prowadzącego "Naturalnie Polska" Łukasza Tuleja, który poprowadzi w sobotę 2 lipca warsztaty rozpalania ognia. Dowiemy się na nich wszystkiego, co chcemy wiedzieć o ogniu, jak również będziemy mogli samodzielnie rozpalić ogień za pomocą krzesiwa, a także zgłębić tajniki pirotechniki. Na warsztaty zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi.

Planete+ w CNK

Warsztaty będą odbywać się w sobotę 2 lipca oraz 30 lipca w godzinach:
I - 12:00-13:00
II - 13:30-14:30
III - 15:00-16:00
IV - 16:30-17:30
V - 18:00-19:00

Jest to atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy, ten lepszy".

Pełny program Lata w Koperniku znajduje się tutaj: www.lato.kopernik.org.pl

Planete+ w CNK

 

Reklama

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

piątek, 22 listopada 2019 r.

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej – KAMERA DAWIDA odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas gali zostaną przyznane Kamery Dawida oraz obędzie się warszawska premiera polsko-amerykańskiego filmu „MAM NA IMIĘ SARA” w reż. Stevena Oritta.

środa, 20 listopada 2019 r.

Kino Helios partnerem 17. WJFF

W 2019 roku Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA nawiązał partnerstwo ze znaną ze współpracy największymi polskimi festiwalami filmowymi siecią kin HELIOS.

środa, 13 listopada 2019 r.

Zbliża się 17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbędzie się w dniach 18-24 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, JCC Warszawa, Kinie Helios, Centrum Kultury Jidysz, Kinie Czary oraz w Mindspace Warszawa. Poza Warszawą projekcje festiwalowe będą odbywały się w Krakowie (Żydowskie Muzeum Galicja, JCC Kraków) oraz w Łodzi (Centrum Dialogu im. Marka Edelmana).

środa, 13 listopada 2019 r.

Siedem powodów, dla których warto wybrać się na Festiwal #HumanDOC

W dniach 22- 24 listopada w Kinotece rozpocznie się X edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych #HumanDOC.