Aktualności

 

piątek, 1 lipca 2016 r.

Lato w Koperniku - Sztuka przetrwania

Z przyjemnością informujemy, że Planete+ będzie głównym partnerem Lata w Centrum Nauki Kopernik. Motywem przewodnim w tym roku jest "Sztuka przetrwania". Akcja startuje 1 lipca i potrwa do końca sierpnia.


Planete+ w CNK

To doskonała okazja aby spędzić miło czas i odkryć w sobie naukową pasję. Będzie można zobaczyć najprawdziwsze pioruny, wcielić się w rozbitka na bezludnej wyspie, podążać tropami zwierząt i eksperymentować. Polecamy również piątkowe kino letnie, a także weekendowe warsztaty plenerowe.

A już w ten weekend na wszystkich uczestników czeka wyjątkowa okazja, żeby spotkać prowadzącego "Naturalnie Polska" Łukasza Tuleja, który poprowadzi w sobotę 2 lipca warsztaty rozpalania ognia. Dowiemy się na nich wszystkiego, co chcemy wiedzieć o ogniu, jak również będziemy mogli samodzielnie rozpalić ogień za pomocą krzesiwa, a także zgłębić tajniki pirotechniki. Na warsztaty zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi.

Planete+ w CNK

Warsztaty będą odbywać się w sobotę 2 lipca oraz 30 lipca w godzinach:
I - 12:00-13:00
II - 13:30-14:30
III - 15:00-16:00
IV - 16:30-17:30
V - 18:00-19:00

Jest to atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Obowiązuje zasada "Kto pierwszy, ten lepszy".

Pełny program Lata w Koperniku znajduje się tutaj: www.lato.kopernik.org.pl

Planete+ w CNK

 

Reklama

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

środa, 29 listopada 2017 r.

Ben Gurion - ceremonia zamknięcia

W czwartek 30 listopada o 20:00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbędzie się ceremonia zamknięcia 15. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej, połączona z polską premierą filmu „BEN-GURION, EPILOG” („Ben-Gurion, Epilogue”, reż. Yariv Mozer), zdobywcy izraelskiego Oscara – Ophira 2017 za Najlepszy Dokument, pokazywanego w tym roku również na Toronto Jewish Film Festival, Boston Jewish Film Festival i UK Jewish Film Festival. Wstęp wolny.

środa, 29 listopada 2017 r.

PRZY PLANTY 7/9 (BOGDANS JOURNEY) w reżyserii Michała Jaskulskiego i Lawrencea Loewingera wchodzi do kin w Polsce 8 grudnia 2017!

Kinowa premiera "PRZY PLANTY 7/9" ("BOGDAN’S JOURNEY"), polsko-amerykańskiego filmu o pogromie kieleckim, odbędzie się 8 grudnia 2017r. w kinach w całej Polsce.

czwartek, 23 listopada 2017 r.

Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

15. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbędzie się w dniach 24-30 listopada 2017 r. w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i w JCC Warszawa. Muzeum POLIN jest głównym partnerem festiwalu. Tegoroczna edycja została dedykowana Jerzemu Hoffmanowi w uznaniu za jego wkład w rozwój polskiej kinematografii i za szczególną wrażliwość na tematykę żydowską. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent m. st. Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

wtorek, 31 października 2017 r.

Klub Na dziko - warsztaty survivalowe Łukasza Tuleja

Na warszawskich Bielanach powstał klub "Na dziko", który wyciąga ludzi z pomieszczeń, wprost w objęcia natury, do lasu. Bielany to zielony zakątek stolicy, przylegający do Kampinoskiego Parku Narodowego, jednego największych kompleksów leśnych w Polsce. To w takiej okolicy funkcjonuje filia Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112, która jest organizatorem przedsięwzięcia.