Aktualności

 

środa, 30 września 2015 r.

"Dowiesz się, czego nie wiesz" rusza kampania wizerunkowa Planete+

W czwartek 1 października startuje kampania wizerunkowa Planete+, autorskiego kanału dokumentalnego platformy nc+.

Celem kampanii pod hasłem „Dowiesz się, czego nie wiesz” jest podkreślenie charakteru kanału, który pokazuje widzowi świat, którego na co dzień nie dostrzega, nowe wynalazki oraz fascynujące zjawiska, z których istnienia można nie zdawać sobie sprawy, nawet gdy zachodzą bardzo blisko. Działania potrwają do 31 października.

Październikowa kampania reklamowa jest największą w historii stacji. Działania promocyjne obejmują spoty telewizyjne i radiowe, reklamę online (display, wideo, social media) oraz reklamę outdoorową. Skupią się na pokazaniu Planete+ jako kanału dokumentalnego, który otwiera przed widzami drzwi do współczesnego świata. Kampania ma uświadomić odbiorcy, o jak wielu zjawiskach i odkryciach naukowych jeszcze nie wie, ale może się dowiedzieć oglądając Planete+.

- Świat wokół nas cały czas się zmienia. Powstają nowe wynalazki, a naukowcy znajdują odpowiedzi na coraz więcej pytań. Planete+ pokazuje widzom ten nowy, fascynujący świat - mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów lifestyle’owych i dokumentalnych nc+. – W bogatej ofercie programowej stacji można znaleźć dokumenty poruszające najbardziej aktualne problemy i zagadnienia, w tym pozycje poświęcone nauce, jak chociażby ostatnia produkcja własna Planete+ „Potyczki naukowców” dodaje Szwakopf.

Za kreację kampanii „Dowiesz się, czego nie wiesz” odpowiada agencja 2012. Koncepcja jest oparta o premiery październikowe Planete+, czyli produkcję własną „Potyczki naukowców”, a także dwie serie naukowe - „Gadget man” oraz „Historia wynalazków”. Za wybór mediów odpowiada dom mediowy Havas. W ramach kampanii zaplanowano spoty reklamowe emitowane w kanałach własnych platformy nc+, działania w radiu i online, a także outdoor (backlite’y i frontlighty) w największych miastach w Polsce: Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Dodatkowo, w ramach akcji „Miesiąc z Planete+” kanał będzie promowany w październiku wśród abonentów nc+.

 

Reklama

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

piątek, 22 listopada 2019 r.

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej – KAMERA DAWIDA odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas gali zostaną przyznane Kamery Dawida oraz obędzie się warszawska premiera polsko-amerykańskiego filmu „MAM NA IMIĘ SARA” w reż. Stevena Oritta.

środa, 20 listopada 2019 r.

Kino Helios partnerem 17. WJFF

W 2019 roku Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA nawiązał partnerstwo ze znaną ze współpracy największymi polskimi festiwalami filmowymi siecią kin HELIOS.

środa, 13 listopada 2019 r.

Zbliża się 17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbędzie się w dniach 18-24 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, JCC Warszawa, Kinie Helios, Centrum Kultury Jidysz, Kinie Czary oraz w Mindspace Warszawa. Poza Warszawą projekcje festiwalowe będą odbywały się w Krakowie (Żydowskie Muzeum Galicja, JCC Kraków) oraz w Łodzi (Centrum Dialogu im. Marka Edelmana).

środa, 13 listopada 2019 r.

Siedem powodów, dla których warto wybrać się na Festiwal #HumanDOC

W dniach 22- 24 listopada w Kinotece rozpocznie się X edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych #HumanDOC.

poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.

Zgłoś swoją miejscowość do plebiscytu "Twoje miasto z góry" i zobacz ją z lotu ptaka w PLANETE+

Metropolia, urokliwa wieś czy malownicze miasteczko? To widzowie zdecydują, która miejscowość zostanie pokazana w specjalnym odcinku popularnej serii Polska z góry na antenie Planete+.