⚠ Już wkrótce zapraszamy na nową stronę Planete+ w ramach serwisu CANAL+ telewizja przez internet. Informujemy jednocześnie, że strona zmieni swoją formę, a niektóre materiały i funkcjonalności nie będą dostępne.

Aktualności

 

wtorek, 1 grudnia 2015 r.

Domo+, Kuchnia+ i Planete+ w Vectrze. Rodzina kanałów nc+ w komplecie.

Kuchnia+, Domo+ i Planete+ od 9 grudnia wracają do oferty operatora kablowego Vectra. Tym samym abonenci tej sieci będą mieli dostęp do wszystkich kanałów tematycznych z rodziny nc+.

Kuchnia+, Domo+ i Planete+ dołączą do pakietu Platynowego Vectry. Już teraz w tym samym pakiecie klienci operatora mogą oglądać Ale kino+ i teleTOON+. Z kolei MiniMini+ dostępny jest od pakietu Srebrnego, a nSport+ od Złotego.

Powrót naszych trzech kanałów to przede wszystkim dobra wiadomość dla fanów programów kulinarnych Tomasza Jakubiaka w Kuchni+, metamorfoz Tomasza Pągowskiego w Domo+ czy polskich odkryć naukowych prezentowanych w Planete+. A nas dodatkowo cieszy fakt, że abonenci Vectry będą mogli oglądać wszystkie kanały z naszej rodziny – mówi Anna Limbach-Uryn, dyrektor programowa platformy nc+.

Dzięki poszerzeniu dystrybucji kanałów powiększą one swój zasięg techniczny. Po 9 grudnia Kuchnia+ dotrze łącznie do 3,95 mln gospodarstw domowych, Domo+ do 3,81 mln, a Planete+ do 4,47 mln. Klienci Vectry znajdą je odpowiednio na kanałach: Kuchnia+ - 714, Domo+ - 713, Planete+ - 514.

- Grudniowe zmiany to niespodzianka dla naszych abonentów, którzy chcą oglądać nie tylko dobrą jakościowo telewizję, ale również różnorodne treści. Programy Planete+, Domo+, Kuchnia+ to doskonałe uzupełnienie pakietu Platynowego, który jest bardzo chętnie wybierany przez naszych abonentów. Bardzo cieszymy się, że w pakietach Vectry dostępne będzie pełne portfolio kanałów z rodziny nc+ - powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój kontentu telewizyjnego w Vectrze.

Wraz z nowymi kanałami abonenci sieci otrzymają szereg polskich oraz zagranicznych produkcji o charakterze lifestyle’owym i dokumentalnym.

Kuchnia+ to pierwszy w Polsce kanał, który dostarcza inspiracji pasjonatom kulinariów, zarówno rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. W ramówce prezentuje programy takich gwiazd, jak Jamie Oliver, Anthony Bourdain czy Martha Stewart, a także własne produkcje z udziałem polskich sław gastronomii: „Jakubiak lokalnie”, „ABC GOTOWANIA” czy „Zielona rewolucja Marty Dymek”.

Z kolei Domo+ to pierwsza i jedyna polska telewizja poświęcona tematyce domu i ogrodu. W myśl zasady, że otoczenie ma znaczenie, przedstawia pomysły na spektakularne metamorfozy, sprawdzone rozwiązania i nowinki dotyczące budowania, urządzania wnętrz i ogrodnictwa. Proponuje autorskie formaty: „Domy gwiazd”, „Home staging – mieszkania do sprzedania”, „Remont w 48h”, a także znane popularne zagraniczne serie, jak „Wielkie projekty”.

Natomiast w dokumentalnym Planete+ widzowie dowiadują się o rzeczach, o których do tej pory nawet nie słyszeli. To kanał dla ludzi, którzy chcą być zaskakiwani i chcą odkrywać otaczających ich świat. Nie idzie na kompromisy. Prezentuje aktualne i intrygujące zagadnienia. Przedstawia nowe oblicza historii i odkrywa inne strony popkultury. Oprócz wybitnych zagranicznych dokumentów Planete+ pokazuje polskie serie, w tym m.in. „Potyczki naukowców”.

 

Reklama

Szukaj aktualności

FILTRUJ WYNIKI

poniedziałek, 13 kwietnia 2020 r.

Dzień Ziemi 2020 w Planete+

W roku 2020, podczas globalnej pandemii koronawirusa Światowy Dzień Ziemi, który świętuje właśnie swoje 50-lecie, nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego też Planete+ zabiera widzów w pełną emocji podróż po naszej pięknej, choć trochę zaniedbanej, planecie. Oto jakie programy i filmy zobaczymy.

piątek, 22 listopada 2019 r.

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej

Gala zamknięcia 17. Warszawskiego Festiwalu Filmów o Tematyce Żydowskiej – KAMERA DAWIDA odbędzie się 24 listopada o godz. 19.00 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas gali zostaną przyznane Kamery Dawida oraz obędzie się warszawska premiera polsko-amerykańskiego filmu „MAM NA IMIĘ SARA” w reż. Stevena Oritta.

środa, 20 listopada 2019 r.

Kino Helios partnerem 17. WJFF

W 2019 roku Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej KAMERA DAWIDA nawiązał partnerstwo ze znaną ze współpracy największymi polskimi festiwalami filmowymi siecią kin HELIOS.

środa, 13 listopada 2019 r.

Zbliża się 17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

17. Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej odbędzie się w dniach 18-24 listopada w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, JCC Warszawa, Kinie Helios, Centrum Kultury Jidysz, Kinie Czary oraz w Mindspace Warszawa. Poza Warszawą projekcje festiwalowe będą odbywały się w Krakowie (Żydowskie Muzeum Galicja, JCC Kraków) oraz w Łodzi (Centrum Dialogu im. Marka Edelmana).

środa, 13 listopada 2019 r.

Siedem powodów, dla których warto wybrać się na Festiwal #HumanDOC

W dniach 22- 24 listopada w Kinotece rozpocznie się X edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych #HumanDOC.