hyp min mmi dom ktv ale pla
PLANETEPLUS.PL

Reportaże, ciekawe dokumenty, dyskusje na forum PLANETE+

PORTRETY

Błędy w emisjach Ikonklastów

Anglik
poszukiwacz

2008.06.24 12.09

Dzisiaj (wtorek 24 czerwca) w serii "Portrety" - "Ikonoklaści" zapowiadany był w Państwa programie odc. czwarty, "Zellweger i Amanpour". Zamiast tego pokazali Państwo odc. piąty, "Chapelle i Angelou". Zdarzyło się to już drugi raz - identyczny błąd wystąpił w ostatni piątek, 20 czerwca, kiedy po odc. trzecim ("Tarantino i Apple") mieli Państwo pokazać czwarty (zgodnie z logiką i zdrowym rozsądkiem) - zamiast tego także poleciał wtedy piąty.

Czy w ogóle mają Państwo odcinek o Zellweger i Amanpour??? A może powinienem był się domyślić, że mają je Państwo pomieszane, i próbować trafić na ten brakujący czwarty w porach emisji piątego?

Proszę o informację, kiedy NAPRAWDĘ zamierzają Państwo pokazać odcinek czwarty o Renee Zellweger i Christiane Amanpour.

Administrator forum

2008.06.25 15.24

Zaistniał problem techniczny, za który przepraszamy. Kolejne emisje 'Ikonoklastów' nadamy zgodnie z ramówką. Odcinek 4. odbędzie się 02.07 o godzinie 12:15. Zapraszamy serdecznie.

Anglik
poszukiwacz

2008.07.09 11.12

Nie obejrzałem tego odcinka drugiego lipca, tylko wczoraj, we wtorek 8 lipca. Niestety wyemitowali go Państwo w formacie (aspekcie) innym niż pozostałe odcinki serii. Mam standardowy telewizor 4:3. W wersji z kablówki widziałem obraz anamorficznie "ściśnięty" (nie tylko wszystkie twarze, ale także logo Państwa stacji i znaczek dopuszczalności wiekowej u góry ekranu były chude - zwężone w szerokości i wydłużone w pionie). W wersji z satelity, dla odmiany, widziałem tylko środkowe 2/3 czy też 3/4 obrazu, z obciętymi bokami (efekt poodobny do oglądania na moim telewizorze filmu widescreen z kanału C+ FILM nie-HD lub C+ SPORT nie-HD).

Czy jest szansa, że 17 lipca, kiedy powtórzą Państwo jeszcze raz ten odcinek (zgodnie z tym, co zapowiada Państwa program), puszczą go Państwo we właściwym formacie (aspekcie)?

poprzedni   temat: 30/66   następny
SZUKAJ NA FORUM

słowo kluczowe

POKOJE ROZMÓW

BLOGI PLANETE+