Filmy podobne

czwartek, 19.10 06:45
czwartek, 19.10 18:00
czwartek, 19.10 19:00
czwartek, 19.10 23:10
piątek, 20.10 19:30
-
-

Galeria

  • Dokoła Wojtek Polska 10: Opolskie
  • Dokoła Wojtek Polska 10: Opolskie
  • Dokoła Wojtek Polska 10: Opolskie
  • Dokoła Wojtek Polska 10: Opolskie

Serie

Dokoła Wojtek Polska 10: Opolskie

Dokoła Wojtek Polska 10: Opolskie Dokoła Wojtek Polska 10: Opolskie Dokoła Wojtek Polska 10: Opolskie Wojciech Nowakowski Polska 2015

reżyser: Wojciech Nowakowski

film dokumentalny, Polska, 2015, 10 x 26 min.

Kolejna część serii "Dokoła Wojtek Polska", w której Wojtek Nowakowski pokazuje najpiękniejsze rejony Polski.

Seria "Dokoła Wojtek Polska" zachęca do turystyki pozytywnej i aktywnej. W programie zostają przedstawione szlaki kajakowe, miejsca do wspinaczki skałkowej, turystyki konnej, survivalowej itp. Wojtek Nowakowski odwiedza miejsca osobliwe, wyróżniające się za sprawą ludzi, zdarzeń, ezoterycznych dziwności. Dostojne - acz niekiedy puste - zabytkowe mury, ożywają dzięki scenkom historycznym z udziałem bohaterów związanych z danym miejscem. Wcielą się w nich prowadzący program i miłośnicy historii - bractwa rycerskie, poszukiwacze skarbów, tropiciele tajemnic. W programie nie zabraknie także obrazków ze sztandarowych, corocznych imprez uznanych za wizytówki regionów.

Wojtek Nowakowski - pedagog, dziennikarz, producent telewizyjny i podróżnik. W latach 80. prezenter "TELEEXPRESSU". Był współautorem i prezenterem telewizyjnego programu satyrycznego "EXPRESS DIMANCHE". Laureat wielu nagród za niekonwencjonalną promocję polskiej turystyki. Obecnie realizuje projekt telewizyjny OBIEŻYKRAJ, czyli Kanon Krajoznawczy Polski pt. "DOKOŁA WOJTEK POLSKA", na który składa się seria filmów opisujących najciekawsze i najcenniejsze obiekty oraz miejsca uznane za kwintesencję polskiego krajobrazu.


CZYTAJ BLOG PODRÓŻNICZY WOJTKA NOWAKOWSKIEGO


Najbliższe emisje

Reklama